Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

 • Buldog przytulanka
  Buldog przytulanka

  Chwilowy brak, czekamy na dostawę szarego minky  (standardowy czas...

  90,00 zł
 • Buldog grzechotka
  Buldog grzechotka

  Chwilowy brak, czekamy na dostawę grafitowego minky. Wznawiamy produkcję...

  60,00 zł
 • Buldog
  Buldog

  Ze względu na oczekiwanie na szarą tkaninę, produkcja rusza od 28...

  80,00 zł
 • Buldog przytulanka czarny
  Buldog przytulanka czarny

  standardowy czas oczekiwania od zamówienia ok 5-7dni roboczych

  90,00 zł
Poduszki Minky

O charakterze każdego pomieszczenia decydują odpowiednie dodatki. Kolorowa i mięciutka poduszka Minky z pewnością doskonale odnajdzie się w tej roli. Wszystkie poduszki minky, które są dostępne w sprzedaży, wykonane zostały z miękkiej i bezpiecznej bawełny, całkowicie bezpiecznej dla skóry naszego dziecka. Mogą pełnić wiele funkcji. Idealnie spr...

O charakterze każdego pomieszczenia decydują odpowiednie dodatki. Kolorowa i mięciutka poduszka Minky z pewnością doskonale odnajdzie się w tej roli. Wszystkie poduszki minky, które są dostępne w sprzedaży, wykonane zostały z miękkiej i bezpiecznej bawełny, całkowicie bezpiecznej dla skóry naszego dziecka. Mogą pełnić wiele funkcji. Idealnie sprawdzą się jako oryginalne ozdoby lub tradycyjne poduszki, na których śnić się będą same kolorowe sny. Równie dobrze posłużą w formie siedziska czy przytulanki. Resztę zostawmy dzieciom i ich nieograniczonej wyobraźni. One z pewnością znajdą jeszcze wiele innych zastosowań dla poduszek minky.

W zależności od osobistych oczekiwań, możemy skompletować je z dwustronnym kocykiem czy mniejszą przytulanką, tworząc bajeczny zestaw, który na pewno ucieszy naszego maluszka lub sprawdzi się w roli prezentu dla innego dziecka.

Więcej

Poduszki Minky Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów