Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

Śpiworki dla przedszkolaka

Pierwszy etap edukacji zaczyna się już w przedszkolu. Tam dzieci poznają się, uczą się wspólnej zabawy, współpracy w większym zespole. Jest to czas spędzany na zabawie oraz nauce. Dla rodziców oraz ich pociech może to początkowo wiązać się ze stresem. Warto więc sprawić, by okres ten był nieco łatwiejszy. Pomóc w tym może praktyczny i miły dla d...

Pierwszy etap edukacji zaczyna się już w przedszkolu. Tam dzieci poznają się, uczą się wspólnej zabawy, współpracy w większym zespole. Jest to czas spędzany na zabawie oraz nauce. Dla rodziców oraz ich pociech może to początkowo wiązać się ze stresem. Warto więc sprawić, by okres ten był nieco łatwiejszy. Pomóc w tym może praktyczny i miły dla dziecka prezent. Tu przydatny może okazać się jakościowy i estetyczny śpiworek dla przedszkolaka.

W naszym sklepie Pidida znaleźć można modele śpiworów imitujących zwierzęta: owieczkę Melę oraz małpkę Fifi. Modele te są bardzo uniwersalne, dlatego mogą być przeznaczone dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dzięki nim popołudniowe leżakowanie z całą pewnością będzie przyjemniejsze. Istnieje również możliwość zakupu zestawu, do którego dołączone są małe pluszowe zabawki, które pokocha każde dziecko. Śpiworek dla przedszkolaka Mela w zestawie posiada małą białą owieczkę, która dodatkowo ułatwi odpoczynek w przedszkolu. Natomiast śpiworek Fifi posiada w komplecie kolorową małpkę, którą zabrać można ze sobą wszędzie. Być może maskotki te staną się ulubionymi przyjaciółmi Twojego dziecka.

Warto również zwrócić uwagę na jakość prezentowanych w naszym sklepie śpiworków dla dzieci. Do ich produkcji wykorzystane zostały najlepsze materiały. Wewnątrz znajduje się też miękka podszewka, co dodatkowo zwiększa wygodę podczas użytkowania. Te śpiworki dla przedszkolaka mogą być również wykorzystywane podczas podróży, czy wycieczek, a dzięki nim maluch będzie mógł pozwolić sobie na drzemkę w każdej chwili. Ciekawy wygląd śpiworków oraz kolorowe aplikacje na nich widoczne zadowolą dzieci, jak i rodziców, dlatego też mogą one okazać się wyjątkowym pomysłem na prezent. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Więcej

Śpiworki dla przedszkolaka Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów