Pididziaki

Kto nie ma swojej ukochanej zabawki z dzieciństwa? Pluszak jest przyjacielem Twojego dziecka od urodzenia. Z nim czuje się bezpiecznie gdy śpi. Przytula go, gdy jest mu smutno i bawi się gdy jest w radosnym nastroju. Kolekcja zwierzaków Pididziaków składa się z maskotek, tulisiów i poduszek w kształcie zwierzątek. Zbierz swój niepowtarzalny zestaw ukochanych akcesoriów i wybierz zwierzaka, którego najbardziej kochasz.

Podkategorie

 • Zwierzaki Minky

  Zwierzaczek przytulaczek, przyjaciel każdego szkraba. Leśne, domowe, afrykańskie. Owady, ptaki, ssaki i płazy. Zwierzęta pod ochroną i te, które spotkać można na co dzień. A Ty, którego wybierasz Pididziaka?

 • Poduszki Minky

  O charakterze każdego pomieszczenia decydują odpowiednie dodatki. Kolorowa i mięciutka poduszka Minky z pewnością doskonale odnajdzie się w tej roli. Wszystkie poduszki minky, które są dostępne w sprzedaży, wykonane zostały z miękkiej i bezpiecznej bawełny, całkowicie bezpiecznej dla skóry naszego dziecka. Mogą pełnić wiele funkcji. Idealnie sprawdzą się jako oryginalne ozdoby lub tradycyjne poduszki, na których śnić się będą same kolorowe sny. Równie dobrze posłużą w formie siedziska czy przytulanki. Resztę zostawmy dzieciom i ich nieograniczonej wyobraźni. One z pewnością znajdą jeszcze wiele innych zastosowań dla poduszek minky.

  W zależności od osobistych oczekiwań, możemy skompletować je z dwustronnym kocykiem czy mniejszą przytulanką, tworząc bajeczny zestaw, który na pewno ucieszy naszego maluszka lub sprawdzi się w roli prezentu dla innego dziecka.

 • Śpiworki dla...

  Pierwsze chwile w przedszkolu to dla wielu dzieci duży stres. Nie mniejsze zdenerwowanie odczuwają również rodzice. Aby uczynić ten trudny okres adaptacyjny nieco łatwiejszym, podarujmy naszemu przedszkolakowi wyjątkowy prezent. Śpiworek dla przedszkolaka jest wykonany z mięciutkiej i bezpiecznej dla skóry dziecka bawełny. Delikatnie otuli naszego maluszka w trakcie snu. Kolorowe aplikacje poprawią mu humor i mogą stać się punktem wyjściowym dla wielu zabaw.

  Aby jeszcze bardziej umilić naszemu dziecku pierwsze dni poza domem, możemy razem ze śpiworkiem dla przedszkolaka kupić małą maskotkę, która stworzy z nim bajeczny zestaw. Dziecko może go zabierać ze sobą nie tylko do przedszkola, ale również na nocowanie u przyjaciół lub dziadków. W ukochanym śpiworku będzie czuło się przytulnie i bezpiecznie jak w domu.

 • Szmatki przytulanki...

  Dzieci, gdy zasypiają chętnie zabierają ze sobą do łóżeczka małego przyjaciela. Może to być przytulanka, pieluszka, mają swój ulubiony kocyk albo wybierają szmatkę przytulankę. Szmatka przytulanka Tuliś, to mięciutka przytulanka, płaska jak kocyk, ale w kształcie zwierzaczka, w które maluchy wtulają się gdy idą spać. Tulisie są tak zaprojektowane, by miały wystające rożki, którymi dziecko może się głaskać po buźce i łatwiej zasypiać. Wybierz dla swojego dziecka tą ukochaną szmatkę przytulankę spośród dostępnych już w pierwszych dniach po urodzeniu, by kojarzyła mu się z bezpieczeństwem i spokojem

 • Poduszki samochodowe...

  Pididziaki nie tylko bawią, ale też służą pomocą w podróży. Dla dzieci, które wyrosły już z fotelika, a zdarza im się zasnąć podczas jazdy samochodem, a także dla tych, którzy mają ochotę umilić sobie podróżowanie, stworzyliśmy specjalną poduszkę, do której można się przytulić. Specjalnie opracowany wzór, któremu uroku dodaje poduszka w kształcie głowy pididziaka zachęci Twoje dziecko do wypraw w nieznane. Jest milutka, puszysta i zabawna, uszyta z minky i bawełny. Poduszka ma specjalne mocowania na pas samochodowy. Sprawdza się również dla dorosłych. Spraw swojemu dziecku oryginalny gadżet na wycieczkę. 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów