Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

Rożki minky

Dla młodych rodziców komfort dziecka staje się najważniejszy. Dlatego każdy stara się, by jego maluch posiadał najbardziej jakościowe przedmioty. Ubranka wykonane z najlepszych materiałów, zabawki edukacyjne, które uczą i bawią jednocześnie, czy też naturalne i zdrowe kosmetyki to nie wszystko. Należy pamiętać, że podczas pierwszych chwil, niemo...

Dla młodych rodziców komfort dziecka staje się najważniejszy. Dlatego każdy stara się, by jego maluch posiadał najbardziej jakościowe przedmioty. Ubranka wykonane z najlepszych materiałów, zabawki edukacyjne, które uczą i bawią jednocześnie, czy też naturalne i zdrowe kosmetyki to nie wszystko. Należy pamiętać, że podczas pierwszych chwil, niemowlęta najwięcej swego czasu poświęcają na sen. Dlatego też warto zagwarantować swojemu dziecku bezpieczny i spokojny odpoczynek.

Obecnie bardzo popularne stały się rożki Minky. W naszym sklepie Pidida znaleźć można wiele rodzajów tych rożków. Rożki te wykorzystywane są na wiele sposobów. Można je wkładać do wózeczka, dzieci mogą wypoczywać w nich w domu lub spać w kołysce. Ponadto, rożki te służyć mogą jako środek transportu dla maluszka, wtedy, gdy nie wykorzystujemy wózka. Dzięki temu, że prezentowana przez nas oferta jest szeroka, każdy może wybrać taki rożek, jaki najbardziej mu odpowiada. Dużym zainteresowaniem cieszy się rożek Minky beżowy z haftem szopa, jak i jasnoszary rożek z haftem motylka, czy też miętowy rożek z haftem króliczka.

Wszystkie modele są uniwersalne, dlatego też mogą one służyć chłopcom, jak i dziewczynkom. Wszystkie rożki charakteryzują się wysoką jakością, starannością wykonania oraz dużą trwałością. Do ich wykonania wykorzystane zostały najlepsze gatunkowo materiały: jest to bawełna oraz tkania antyalergiczna. Tkaniny te nie uczulają, są bezpieczne dla malucha oraz łatwo utrzymać je w czystości. Każdy rożek Minky posiada certyfikat „bezpieczny dla dziecka”, dzięki czemu nie musimy obawiać się niekorzystnego wpływu na niemowlęta. Rożki te mogą być również świetnym pomysłem na prezent. Zapraszamy do zapoznania się z całą dostępną ofertą.

Więcej

Rożki minky Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów