Rożki minky

Pierwsze dni na świecie są dla maleństwa bardzo stresujące. Dzidziuś tęskni za zapachem mamy, ciepłem jej ciała i biciem jej serca. To, co spotkał po drugiej stronie brzucha jest dla niego przerażające i obce. Aby ułatwić mu aklimatyzację, otulmy nasze dziecko w mięciutki i kolorowy rożek minky. Szyty ręcznie, wykonany z bezpiecznych dla skóry maluszka materiałów, wypełniony silikonową włókniną, będzie wspaniałym prezentem dla każdego dziecka. Zapewni mu ciepło i ochronę, które skojarzy mu się z cudownym czasem spędzonym w brzuszku mamy.

W komplecie z rożkiem minky możemy zakupić również kocyk, pościel oraz ochraniacz do łóżeczka. Wszystko to razem stworzy bajeczny i kolorowy zestaw, który umili naszemu dziecku pierwsze miesiące. Może być również wykorzystywany jako kocyk, którym okryjemy maleństwo podczas spaceru.

Podkategorie

  • Rożki minky z haftem

    Rożek- niezbędna rzecz każdego maluszka w pierwszych miesiącach. Jeśli do tego będzie on uszyty z delikatnej satyny bawełnianej, a z drugiej strony puszysty i milutki minky, to dobry, spokojny sen utuli Twojego niemowlaka do snu. Dzieci w pierszych tygodniach po urodzeniu uspokajają się gdy są owinięte blisko ciała, bo przypomina im to świat w brzuchu mamy. Szarfa, która jest dołączona do rożka nie pozwoli mu się rozwinąć, gdy dzidziuś wierzga nóżkami. Ponieważ nasze rożki minky nie posiadają rzepów, można szarfę odłożyć i użyć samego rożka, jako kocyka, gdy wyjedziesz wózkiem na spacer. Jest nieduży i poręczny, unikniesz upychania po bokach gondoli. W domu rożek posłuży jako mata do zabawy, a haft zwierzątka zainteresuje Twojego malucha i zachęci do aktywności i zabawy. Zwierzątka mają wystające uszka, za które dziecko może śmiało ciągnąć. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów