Jaki prezent dla niemowlaka może być dobrym pomysłem zarówno na Babby Shower, jak wtedy, gdy maluszek już jest na świecie? coś małego, czy coś praktycznego? Podzielę te pomysły na trzy grupy, w zależności od budżetu, którym dysponujemy. Pamiętajmy jednak, że taki prezent dla niemowlaka, to jest przede wszystkim miły gest.

Minky-cała prawda

Autor
Prawie każda mama zetknęła się z minky. Parę lat temu, gdy dopiero materiał w charakterystyczne wyciskane kropeczki pojawił się na polskim rynku, u jednych wzbudzał zachwyt, inny mówili „Przecież to sztuczne, dziecko się w tym spoci!”. Jaka jest prawda i czym jest minky? Dlaczego niektóre produkty, w tym prym wiodące kocyki minky mają w sklepach tak ogromny rozstrzał cenowy (między 40 zł a 200zł)? Jakie są właściwości tej tkaniny? Kto zapoczątkow
Ten post miał wyglądać zupełnie inaczej, ale w związku z pewnymi okolicznościami i wydarzeniami, które się mają wydarzyć (niedługo Dzień Kobiet), postanowiłam go troszkę zmodyfikować. Ale o tym na końcu wpisu. Dzisiaj opowiem, co zauważyłam po pierwszym pół roku prowadzenia jednoosobowej firmy. Już na samym początku popełniłam kilka błędów, które na dzień dzisiejszy już udało mi się naprawić, ale w dalszym ciągu wymagają sporej uwagi i doskonale

DIY- jak uszyć śpiworek dla przedszkolaka

Autor
Spróbujcie swoich sił, jeśli macie ochotę same (lub sami) sprawić podobny swojemu dziecku.Może to być, w zależności od rozmiarów obranych, zarówno śpiworek dla przedszkolaka, jak i dla mniejszego dziecka, jako śpiworek wakacyjny. Taka rzecz, przyda się w wielu sytuacjach, w przedszkolu, na wypady na weekend albo do babci.

Czy można zwariować, pracując w domu?

Autor
Dziś piątek. Za chwilę weekend i szczęśliwcy, których praca odbywa się od poniedziałku do piątku mogą cieszyć się wolnym weekendem. A ci, którzy mają własną firmę... no cóż. Niekoniecznie. Do napisania tego postu zainspirowała mnie pewna grafika z internetu. Z jednej strony jest zabawna, a z drugiej, niestety, pokazuje ziarenko prawdy. Ale takie duże ziarno. Zresztą, zerknijcie, a ja zaraz Wam wytłumaczę, dlaczego musiałam o tym napisać.
Poka 1 do 5 z 7 (1 Strony)