Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Najczęściej kupowane

 • Buldog przytulanka
  Buldog przytulanka

  Chwilowy brak, czekamy na dostawę szarego minky  (standardowy czas...

  90,00 zł
 • Buldog grzechotka
  Buldog grzechotka

  Chwilowy brak, czekamy na dostawę grafitowego minky. Wznawiamy produkcję...

  60,00 zł
 • Buldog przytulanka czarny
  Buldog przytulanka czarny

  standardowy czas oczekiwania od zamówienia ok 5-7dni roboczych

  90,00 zł
 • Buldog
  Buldog

  Ze względu na oczekiwanie na szarą tkaninę, produkcja rusza od 28...

  80,00 zł

Przytulanka i potrzeba bliskości

Autor
Przytulanka i potrzeba bliskości
Przytulanki, pluszaki, każdy z nas wie, że dzieci je kochają. Ale czy zastanawialiśmy się, skąd bierze się ta potrzeba? Czy dla poczucia bezpieczeństwa i odczuwania więzi emocjonalnej i bliskości? Kim dla naszych maluchów jest maskotka czy przytulanka i dlaczego jest tak ważna? Spróbujmy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Dowiedz się, odpowiedź w artykule.
10 sprawdzonych pomysłów – co podarować niemowlakowi na pierwszej wizycie?
Jaki prezent dla niemowlaka może być dobrym pomysłem zarówno na Babby Shower, jak wtedy, gdy maluszek już jest na świecie? coś małego, czy coś praktycznego? Podzielę te pomysły na trzy grupy, w zależności od budżetu, którym dysponujemy. Pamiętajmy jednak, że taki prezent dla niemowlaka, to jest przede wszystkim miły gest.

Minky-cała prawda

Autor
Minky-cała prawda
Prawie każda mama zetknęła się z minky. Parę lat temu, gdy dopiero materiał w charakterystyczne wyciskane kropeczki pojawił się na polskim rynku, u jednych wzbudzał zachwyt, inny mówili „Przecież to sztuczne, dziecko się w tym spoci!”. Jaka jest prawda i czym jest minky? Dlaczego niektóre produkty, w tym prym wiodące kocyki minky mają w sklepach tak ogromny rozstrzał cenowy (między 40 zł a 200zł)? Jakie są właściwości tej tkaniny? Kto zapoczątkow
Plan naprawczy- czyli jak usprawnić to, co szwankuje.
Ten post miał wyglądać zupełnie inaczej, ale w związku z pewnymi okolicznościami i wydarzeniami, które się mają wydarzyć (niedługo Dzień Kobiet), postanowiłam go troszkę zmodyfikować. Ale o tym na końcu wpisu. Dzisiaj opowiem, co zauważyłam po pierwszym pół roku prowadzenia jednoosobowej firmy. Już na samym początku popełniłam kilka błędów, które na dzień dzisiejszy już udało mi się naprawić, ale w dalszym ciągu wymagają sporej uwagi i doskonale

DIY - Szyjemy śpiworek!

Autor
DIY - Szyjemy śpiworek!
Spróbujcie swoich sił, jeśli macie ochotę same (lub sami) sprawić podobny swojemu dziecku.Może to być, w zależności od rozmiarów obranych, zarówno śpiworek dla przedszkolaka, jak i dla mniejszego dziecka, jako śpiworek wakacyjny. Taka rzecz, przyda się w wielu sytuacjach, w przedszkolu, na wypady na weekend albo do babci.
Poka 1 do 5 z 8 (1 Strony)