Dostawa

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką pocztową, kurierską lub poprzez odbiór osobisty. Koszty dostawy są wyszczególnione na stronie internetowej, zgodnie z cennikiem operatora przesyłek.  Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia. Wyłączeniu od tej reguły podlegają zamówienia indywidualne składane przez klienta, gdzie czas dostawy zostaje ustalony drogą mailową przez właściciela Sklepu.

4. Klienci mogą uzyskać dostęp do Regulaminu sklepu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.pidida.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.
Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.