projektuj z nami dziecięcy świat

Buldogi

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Buldogi są uroczymi zwierzakami, które zachwycają niejedno dziecko. Ostatnimi czasy stały się one bardzo popularne i zyskały wielu fanów. Specjalnie dla miłośników tej rasy powstała wyjątkowa kolekcja przedstawiająca mopsy, buldogi angielskie, a przede wszystkim buldogi francuskie. Oferowana przez nas zabawka buldog francuski handmade może przybrać formę przytulanki, grzechotki lub oryginalnego tulisia.

Przedmioty handmade są w całości wykonane ręcznie, co sprawia, że grzechotka lub inna zabawka w formie buldoga francuskiego staję się jeszcze bardziej unikalna. Stworzony w sposób handmade buldog będzie zatem oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem, który może stać się towarzyszem małego dziecka przez długie lata. Z pewnością każdy maluch ucieszy się z takiego kompana do wspólnych zabaw.

Zabawka handmade dla Twojego dziecka

Każdy buldog handmade wykonany jest z wytrzymałej tkaniny minky, która została połączona z innymi materiałami – wszystko zależy od konkretnego produktu. Elementy oczu oraz noska zostały w każdej zabawce wyhaftowane. Dodatkowo handmade buldog francuski charakteryzuję się tym, że nie ma fragmentów, które mogłyby się odpruć i odpaść. W znaczący sposób takie wykonanie wpływa na ogólną trwałość oraz bezpieczeństwo zabawki.

Buldog francuski zabawka, wykonana własnoręcznie, może stać się unikatową przytulanką dziecka w każdym wieku. Słodkie pyszczki tych piesków skutecznie skradną serce zarówno małych, jak i starszych pociech. Każda wersja zabawki nie tylko stać się może ulubionym towarzyszem zabaw, ale również idealnym pluszakiem, który utuli do snu.