projektuj z nami dziecięcy świat

Mopsy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wesołe mopsy-pluszaki

Któż potrafi przejść obojętnie obok tych słodkich pyszczków? Pięknie wykonane pluszaki-mopsy to wierni kompani każdego malucha. Podczas snu ochroni przed koszmarami, a na codziennym spacerze będą nieustannie pilnować malca. Maskotka dla dzieci mops jest szyta z polaru minky oraz velvetu. Jej wypełnienie to antyalergiczna kulka silikonowa. Każda maskotka mops posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i nadaje się już dla najmłodszych dzieci.

Mopsy – pluszaki dla dzieci i nie tylko

Oczywiście nikt nie powiedział, że mops-maskotka musi być prezentem wyłącznie dla najmłodszych. Sympatyczny psiak znakomicie sprawdzi się również jako drobny upominek dla każdego sympatyka tych piesków. Co warte podkreślenia, 10% ze sprzedanych zabawek przeznaczane jest na fundację “Załoga Buldoga”, której celem jest ratowanie, leczenie i adopcja psów. Z całą pewnością warto więc kupić sobie bądź najbliższej osobie mopsa – pluszaka dla dzieci i prawdziwego przyjaciela niezależnie od sytuacji.

Odkryj świat pluszowych mopsów z Pidida!

Oczywiście pluszaki dla dzieci – mopsy to nie wszystko, co znajdziesz w tej kategorii. Twojej uwadze polecamy również grzechotki z wizerunkiem sympatycznego pieska, idealne do pierwszej wyprawki dla noworodka. Warto zwrócić uwagę także na tulisie w formie mopsa-maskotki dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych. Przyjemny w dotyku piesek szczególnie przypadnie do gustu maluszkom mającym trudności z zasypianiem.

Wybierz coś dla siebie lub Twoich bliskich!