projektuj z nami dziecięcy świat

Przytulanki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przytulanki dla dzieci – mopsy

Sympatyczna przytulanka w kształcie mopsa to fantastyczny prezent dla każdego. Oczywiście, w pierwszej kolejności w przypadku takich zabawek pomyślimy o najmłodszych. I słusznie – przytulanka mops to fantastyczny kompan każdego malucha, niezależnie od sytuacji. Równie dobrze sprawdzi się jako strażnik słodkich snów podczas popołudniowej drzemki, jak również jako nieodstępujący na krok przyjaciel podczas codziennego spaceru i wyjazdu na urlop. Nie wolno jednak zapominać, że może to być również pomysłowy prezent dla każdego sympatyka tych wesołych czworonogów.

Bezpieczne mopsy-przytulanki dla każdego malucha

Każda z naszych przytulanek dla dzieci w kształcie mopsa uszyta jest z najwyższej jakości materiałów. Połączenie polaru minky, velvetu i kulki silikonowej pozwala bez obaw bawić się naszymi zabawkami dzieciom z problemami alergicznymi. W każdą przytulankę wkładamy dużo serca i staramy się, aby cieszyły obdarowaną osobą przez długi czas.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnej oferty przytulanek w postaci mopsa. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu coś dla siebie lub swoich najbliższych.