Poduszka samochodowa minky dla dzieci

Nowy produkt

czas realizacji 5-7 dni roboczych

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


85,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. CZAS REALIZACJI OK 10 DNI ROBOCZYCH LUB WCZEŚNIEJ, W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZAMÓWIEŃ (ZAPYTAJ O SZYBKOŚĆ REALIZACJI, JEŚLI ZALEŻY CI NA CZASIE).

Spadająca głowa dziecka, dyndająca we wszystkie strony na zakrętach- to już przeszłość. Stworzyliśmy specjalną poduszkę dla dzieci, które nie jeżdżą na kanapie samochodowej lub jeżdżą w dużym foteliku, przepasane pasem bezpieczeństwa. Pas ma specjalnie zaprojektowany kształt- znak zapytania, który owija się wokół szyi dziecka z obu stron, podtrzymując głowę przed opadaniem. Specjalne zaczepy mocują poduszkę na pasie bezpieczeństwa, by się nie przesuwała. Dodatkowo wyprofilowaliśmy szerzej miejsce pod brodą, by głowa się lepiej opierała. Dodaliśmy zapięcie z przodu, by poduszka nie rozszerzała się pod naciskiem głowy.

Poduszka, mierząc po skosie ma ok 60cm długośći po to, aby jej koniec opierał się o nogi dziecka, a ono mogło się do niej przytulić.

Całość uszyta jest z minky i bawełny.

Po stronie bawełnianej znajduje się kieszonka (np. na telefon, odtwarzacz mp3, albo inny skarb).

Zaczepy na pas możne zapinać zarówno po lewej jak i po prawej stronie, można więc używać poduszki po obu stronach kanapy samochodowej.

Wybierz swoje kolory i wzory (pididowe lub inne wskazane), zdjęcia tkanin na poduszkach są poglądowe. Prosimy zwrócić uwagę na rodzaj zapięcia, lewo, czy prawoskrętny.

Kieszonka jednakże jest tylko z jednej strony, dlatego rozróżniliśmy poduszkę częściej używaną za fotelem kierowcy (lewa), jak i pasażera (prawa).

UWAGA. Poduszka ma na celu polepszyć komfort jazdy samochodem. Nie chroni dodatkowo w razie wypadku. Pamiętajmy, by dziecko jeździło w foteliku, a większe dzieci zapięte pasem

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Poduszka samochodowa minky dla dzieci

Poduszka samochodowa minky dla dzieci

czas realizacji 5-7 dni roboczych