Witaj w magicznym świecie wesołych zwierzaków Pididziaków.

Pracownia PIDIDA

Wejdź, rozgość się i rozejrzyj. Zachwycimy Cię tęczą kolorów, niepowtarzalnymi wzorami bawełny oraz otulimy puszystym minky. Twój maluszek zakocha się w sympatycznych zwierzątkach – maskotkach, z którymi spotka się również na swoich ulubionych kocykach i innych akcesoriach, towarzyszących mu każdego dnia.

 

Pidida to polska marka produktów dla dzieci, tworzonych w polskiej pracowni. Wszystkie powstają od projektu aż do gotowych pluszaków, kocyków minky i kompletów pościeli dla dzieci. Stworzyliśmy autorskie, oryginalne zabawki oraz zaprojektowaliśmy miłe dla oka wzory bawełny.
Komfort i bezpieczeństwo maleństwa od pierwszych dni jego życia są dla nas najważniejsze. Dlatego wybraliśmy tkaniny bezpieczne i wyjątkowo delikatne. Jako rodzic, docenisz to, że oferowane przez nas maskotki możesz wielokrotnie prać i nic się z nimi złego nie dzieje. Natomiast satyna bawełniana, z której uszyte są nasze produkty, bardzo łatwo się prasuje, co powoduje, że szybko i sprawnie wrócą do swojego pierwotnego wyglądu.Projekt
Szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, narodziny lub chrzciny? A możesz po prostu chcesz słodkim pluszakiem wyrazić miłość do swojego dziecka? Możesz razem z nami stworzyć wymarzony i jedyny w swoim rodzaju projekt zabawki, który przygotujemy dla Ciebie.
Możesz wybrać wzór, fakturę minky przypisaną do grafiki na bawełnie oraz dopełnić swój produkt haftem z imieniem, metryczką urodzeniową lub innym, osobistym napisem. To będzie pamiątka na całe życie.
A może planujesz zmienić wystrój w pokoju swojego dziecka? Szukasz pomysłu na nową aranżację? A może wiesz doskonale, czego Ci trzeba? Napisz do nas. Razem z Tobą zaprojektujemy idealną przestrzeń dla Twojego dziecka, stworzymy harmonijną kompozycję i dobierzemy wszystkie niezbędne dodatki.

Jesteś właścicielem firmy, szkoły językowej, dyrektorem przedszkola? Szukasz fajnego pomysłu na wyjątkowy prezent lub marzy Ci się maskotka firmowa? Jesteśmy tu po to by ją dla Ciebie wykonać.
Zapoznaj się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie i swojego dziecka. Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego, który ułatwi nam rozwianie wszelkich Twoich wątpliwości. Zarejestruj się, żeby skorzystać z atrakcyjnego systemu punktowego i zyskać rabaty dla stałych klientów.

Zapraszamy!

Wejdź, rozgość się i rozejrzyj. Zachwycimy Cię tęczą kolorów, niepowtarzalnymi wzorami bawełny oraz otulimy puszystym minky. Twój maluszek zakocha się w sympatycznych zwierzątkach - maskotkach, z którymi spotka się również na swoich ulubionych kocykach i innych akcesoriach, towarzyszących mu każdego dnia.